Projekční dílna Sarahs

Jsme skupina mladých architektů, zahradních architektů a grafiků, kteří se už v průběhu studia rozhodli získávat nové zkušenosti v praxi. Spojením našich společných myšlenek vznikla v roku 2010 asociace SARAHS (Student Association for the Rehabilitation of Areas with Historical Spirit) se statutem neziskové organizace. Uvědomujeme si společenskou zodpovědnost a naplňujeme ji prostřednictvím zvyšování kvality veřejného prostoru dodnes. Získané zkušenosti iniciovali založení projekčního a realizačního atelieru, složeného z akčních a flexibilních lidí, prahnoucích po dalších zkušenostech a zážitcích. Protože každý projekt bereme jako nový zážitek.

Naši snahou je tvořit originální a funkční prostor
podle specifických potřeb každého zákazníka či investora.

Od první skici až po dobrý pocit z úspěšné realizace.
Zakládáme si na práci s lidmi a snažíme se průběh každého projektu proměnit v silný příběh plný zážitků a nových zkušeností jak na straně projektanta, tak na straně investora. Neváhejte nás kontaktovat.


Naši partneři


Kontaktujte nás

V případě, že máte dotazy, potřebujete konzultovat svůj záměr, nebo chcete usměrnit svou představu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni se s Vámi podelit o naše nápady a zkušenosti. Anebo nám napište jen tak.

Napište nám